Trajectteam

Trajectteam

We lopen een HGW-HGD-traject met de leerlingen waarvan in het CLB-team ‘onthaal’ beslist is dat het CLB hier verder de begeleiding opneemt. Hier kan verder onderzoek gebeuren, begeleiding worden opgestart, intensief gezocht naar de juiste studierichting of samen met het netwerk voor aanklampende hulpverlening worden gezorgd.

Wie het meest deskundig is om de casus op te nemen, contacteert de betrokkenen en gaat aan de slag.

 

Team traject Zottegem-Brakel

Team traject Oudenaarde-Ronse

NaamGSMEmail
Dirk Librecht - Team verantwoordelijke 0491 90 61 69 dirk.librecht@vclbzov.be
An Vandermeersch 0491 90 61 63 an.vandermeersch@vclbzov.be
Anne-mie Saveyn 0491 90 61 65 anne-mie.saveyn@vclbzov.be
Barbara Tonniau 0491 90 61 66 barbara.tonniau@vclbzov.be
Bart Van de Water 0491 90 61 67 bart.vandewater@vclbzov.be
Ineke Lamiroy 0491 90 61 74 ineke.lamiroy@vclbzov.be
Inge Gevaert 0492 46 67 04 inge.gevaert@vclbzov.be
Jasper Clepkens 0490 64 25 10 jasper.clepkens@vclbzov.be
Kathleen Baele 0491 90 61 77 kathleen.baele@vclbzov.be
Noortje Verloo 0492 46 67 12 noortje.verloo@vclbzov.be
Relinde Van den Daele 0492 46 67 09 relinde.vandendaele@vclbzov.be
Sandra Van Vreckem 0492 46 67 11 sandra.vanvreckem@vclbzov.be
Vicky De Backer 0492 46 67 03 vicky.debacker@vclbzov.be